A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Кідрівський ліцей
Каноницької сільської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Атестація педагогічних працівників

"Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання"

12:56 20.03.2023

Методичне об'єднання вчителів суспільних дисциплін Каноницької ТГ

17 березня 2023 року відбулося засідання методичного об'єднання вчителів суспільних дисциплін Каноницької ТГ на тему «Інноваційні педагогічні технології в сучасному навчанні предметів суспільних дисциплін». У ході вебінару вчителі Кідрівського, Каноницького та Озерського ліцеїв, Новаківської гімназії поділилися практичним досвідом інноваційної роботи щодо підвищення творчого мислення здобувачів освіти. Члени МО обмінялися методичними доробками та новими досягненнями.

12:48 17.03.2023

До Кобзаря

Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене - совість і закон.

21:43 09.03.2023

Дерево життя і творчости Тараса Шевченка

Коли первоцвіти пробуджують ще сонну землю, Україна святкує уродини свого Великого Сина- Тараса Шевченка. Його « Кобзар» став Конституцією української державности, яку ми маємо осягнути, аби збагнути наше сьогодення.    У Кідрівському ліцеї тривають Шевченківські дні. Здобувачі освіти 7-А класу створили дерево життя і творчости Тараса Шевченка, на листочках якого світлини, цитати, цікаві факти із життя поета.

16:33 07.03.2023

Вебінар для вчителів фізичної культури

28 лютого на базі Кідрівського ліцею був проведений вебінар для вчителів фізичної культури Каноницької громади на тему "Викладання спортивних ігор на уроках фізичної культури".  У ході заходу обговорили питання щодо використання методів навчання тактико-технічних елементів у спортивних іграх в умовах дистанційного навчання. Педагоги нашого ліцею ознайомили учасників із системою вправ для виконання технічних прийомів при вивченні баскетболу та волейболу в умовах дистанційного навчання. А також Софія Олександрівна представила всім нового спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Бондар Світлану Володимирівну. Щиро дякуємо всім учасникам вебінару за активність та приємну атмосферу.

19:51 02.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень